DİJİTAL PAZARLAMA VE İNTERNET REKLAMCILIĞI

dijital paz. jpg

Katılımcı Sayısı:
36 Saat
Fiyat
2.000,00 ₺ 1.200,00 ₺
Eğitimin Amaç Ve İçeriği:
İnternet reklamcılığı konusunda son yıllarda eğitim veren kurumların sayısı arttı ancak çok yeni bir alan olduğundan standart bir eğitim müfredatı yok.

Uzun yıllardır edindiği tecrübeler ve özellikle Google’dan aldığı eğitimler neticesinde “internet reklamcısı” unvanına sahip olan uzman eğitimcilerin vereceği eğitimler ile bu alanda çalışabilecek kişilerin edinmesi gereken tüm bilgilerin yer aldığı kolay akıcı ve keyifli bir eğitim programı planlanmaktadır.Eğitim sürecinde kullanılan dökümanlar genişletilerek öğrencilerin yararlanabileceği bir eğitim fasikülü haline getirilecektir.İnternet Reklamcılığı Eğitimini almış olanlar aşağıdaki kurumlarda ve pozisyonlarda rahatlıkla iş bulabilir ve çalışabilirler. Şu anda sektörde çok büyük bir açık söz konusu… Eleman yetersizliğinden tüm kurumlar yeni mezun alıp kendisi yetiştiriyor.
Kimler Katılabilir: Genel katılıma uygun
Sınav: Ödevler ve ara sınavlarla sertifika almaya hak kazanalar başarılı öğrenciler tespit edilecektir.
Devam Zorunluluğu: Eğitimde %80 devam zorunluluğunun yerine getirilmesi gerekmektedir.
Sertifika veya Katılım Belgesi: Programda başarılı olan katılımcılar İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi onaylı sertifika almaya hak kazanırlar.
Eğitim Başlangıç Tarihi: 18 Nisan 2015
Eğitim Gün ve Saatleri:Cumartesi – Pazar (10:00-16:00) 
Eğitim Yeri: İZÜSEM, Fındıklı Yerleşkesi

ÖN KAYITLAR BAŞLAMIŞTIR!

bilgi@mimakademi.com adresine; isim, soy isim, telefon, mail adresi ve katılmak istediğiniz eğitimin bilgilerini göndererek ön kayıt yaptırabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>