FİLM ANALİZ EĞİTİMİ

film-analiz

Fiyat
2.000,00 ₺ 1.300,00 ₺
Kimler Katılabilir: Genel Katılıma Uygundur
Eğitim Başlangıç Tarihi: 18 Nisan 2015
Eğitim Gün ve Saatleri:  Cumartesi – Pazar (10:00-16:00)
Eğitimin Amacı:

Film izlemeyi, yorumlamayı ve hakkında konuşmayı seven, bir filmi her yönüyle çözümlemek isteyen ve dünya sinema tarihine ve yönetmenlere daha da yakından bakmak isteyen herkes için uygundur.
Film Analiz Eğitimi’nde filmi oluşturan öğeler üzerinden (Kurgu, Ses, Oyunculuk, Görüntü…) onlarca film örneği üzerinden anlatılıp bir filme nasıl bakılacağını ve izleneceğini öğrenip, daha bilinçli bir sinema izleyicisi olacak, film ve sinema akımı üzerine eğilerek bir film eleştirisi yazabilecek teorik ve teknik bilgiye sahip olacaksınız. Bir filmi analiz etmek, filmin arkasındaki duyguyu sistematik bir şekilde öğrenmek, yönetmen sineması hakkında bilgi sahibi olmak ve dünya sinema tarihine yakından bakmak isteyen herkes için uygundur.
Eğitimin İçeriği: Kronolojik ve sistematik olarak çeşitli akımların ve çeşitli yönetmenlerin yapı taşı filmlerinin dersten önce izlenmesi ve derste analizinin yapılması şeklinde ilerler.
 Sınav: Ödevler ve ara sınavlarla sertifika almaya hak kazanalar başarılı öğrenciler tespit edilecektir.
 Devam Zorunluluğu: Eğitimde %80 devam zorunluluğunun yerine getirilmesi gerekmektedir.
 Sertifika veya Katılım Belgesi: Programda başarılı olan katılımcılar İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi onaylı sertifika almaya hak kazanırlar.
Eğitim Yeri: İZÜSEM, Fındıklı Yerleşkesi

ÖN KAYITLAR BAŞLAMIŞTIR!

bilgi@mimakademi.com adresine; isim, soy isim, telefon, mail adresi ve katılmak istediğiniz eğitimin bilgilerini göndererek ön kayıt yaptırabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>