KURUMSAL KOÇLUK VE YÖNETİCİ KOÇLUĞU SERTİFİKA PROGRAMI

kurumsal koçluk

Süre
60 Saat
Katılımcı Sayısı:
15
Fiyat

Kategoriler

Koçluk
PROGRAMIN AMACI
Bu eğitime; kurumsal koçluğu meslek olarak yapmak isteyen ve bu alanda uzmanlaşmak isteyen koçluk eğitimi almış olan koçların veya iş sahibi olan, herhangi bir kurumda üst düzey yöneticilik yapıp koçluk eğitimi altyapısına sahip kişilerin katılabileceği bir eğitim programıdır.
Program sonunda katılımcılar; kurumlara yönelik olarak; kurum içinde var olan sıkıntıların tespit edilmesi ve sıkıntıların giderilmesi, kurumun projelerinin aktif hale getirilmesi, çalışanların kişisel performanslarının artırılması kısacası var olan insan kaynağının etkin kullanılması ve kurumsal hedeflerin gerçekleştirilmesinde beceri ve yetkinlik kazanırlar. Aynı zamanda koçluk sanatı ile kurumsal dünyanın gerçeklerini birleştirerek, etkin birer yönetici koçu olma yolunda sağlam bir adım atmış olurlar.

KİMLER KATILABİLİR

1. Seviye koçluk eğitimlerini tamamlamış; yönetici, yönetici adayları ve kurumsal koçluk alanında uzmanlaşmak isteyen herkes katılabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>