Mim Akademi Tekden Eğitim Kurumlarındaydı!

Özel Tekden Küçükyalı İlköğretim Okulu Öğrencileri ile 19 Haziran Çarşamba günü, “Sınav Stresini Engelleme” konulu seminerle birlikte olduk!

Özel Tekden Küçükyalı İlköğretim Okulu öğrencileri ile 19 Haziran çarşamba günü, “Sınav Stresini Engelleme” konulu seminerle birlikte olduk! Özel Tekden Küçükyalı İlköğretim Okulu öğrencileri ile 19 Haziran çarşamba günü, “Sınav Stresini Engelleme” konulu seminerle birlikte olduk! Sn. Dr. Turgay ŞİRİN, “Sınav Stresini Engelleme” tekniğinin kullanılması konulu seminerle, öğrencilerle birlikte oldukça faydalı,eğlenceli bir seminer gerçekleştirdi. sınav esnasında,stres yapmaksızın başarılı ve zamanı daha verimli bir şekilde nasıl kullanılacağı gibi konularda sunumlar yapan sayın Şirin, Tekden eğitim kurumları ile başka seminerlerde de birlikte olacak… Ayrıca Mim Akademi ile Tekden Eğitim Kurumları, kurum öğrencilerinin her birinin bir sonraki dönem sınavlarında daha başarılı olabilmeleri için eğitim programları yapacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>