Medya Akademi Sertifika Programları Başlıyor!!

Medya Akademi Sertifika Programları Başlıyor!!

Medya Akademi Sertifika Programı Başlıyor!

Dijital Pazarlama ve İnternet Reklamcılığı, Senaryo Yazarlığı, Spikerlik ve Sunuculuk, Kamera Önü Oyunculuk, Film Yapım ve Yönetmenliği, Film Analizi ve Sosyal Medya Uzmanlığı alanlarını kapsayan ve her biri farklı sertifika programlarından oluşan sertifika programız için ön kayıtlar başladı!

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi ile Mim Akademi arasında imzalanan protokol kapsamında gerçekleştirilecek olan sertifika programlarında, katılımcılar üniversite ve mim akademi onaylı sertifikalara da sahip olacaklar.  Nisan ayının ikinci yarısında başlatılması düşünülen eğitimler hafta sonu ve hafta içi grupları olmak üzere iki farklı grupta yapılacak. Bu sayede katılımcılar kendilerine uygun saatleri belirleyebilecekler. Bununla birlikte eğitimler, İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezinin Beşiktaş Fındıklı’daki muhteşem boğaz manzaralı yerleşkesinde yapılacak. Fındıklı tramway durağının tam bitişiğinde, Dolmabahçe sarayına ve kabataş iskelesine yürüme mesafesinde, mimar sinan güzel sanatlar fakültesi ile komşu olan eğitim merkezi, ulaşım açısından da oldukça elverişli bir yerde. Tüm sınıfların muhteşem istanbul boğazını gördüğü eğitim merkezi ile ilgili bilgilere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Eğitimlerle ilgili ayrıntılı bilgiyi hem sürekli eğitim merkezinden hem de mim akademinin aşağıdaki linkinden alabilir, internet üzerinden ön kaydınızı ve asıl kaydınızı yaptırabilir, dilerseniz telefonla da bilgi alabilirsiniz.

Sizi de hayallerinizi gerçekleştirmek için eğitimlerimize bekliyor, bu yolculuğa birlikte çıkmaya çağırıyoruz.

Ayrıntılı bilgi ve ön kayıt için tıklayınız.

sinema

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>