Yüksek Öğrenim Kredi Ve Yurtlar Kurumu Eğitimleri Hızla Devam Ediyor!

Yüksek Öğrenim Kredi Ve Yurtlar Kurumu Eğitimleri Hızla Devam Ediyor!

Mim Akademi, T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Yüksek Öğrenim Kredi ve  Yurtlar Kurumu (YURTKUR) bünyesinde yurtlarda kalan öğrencilere yönelik olarak düzenlenen “liderlik eğitimleri” kapsamında kapsamlı bir çalışma yürütüyor.

Bu kapsamda ilki geçen dönem Zonguldak ve İstanbul Bölge Müdürlüğüne bağlı yurtlarda gerçekleşen toplamda 100 eğitim veren Mim Akademi, bu dönem de Sn. Yrd. Doç. Dr. Turgay ŞİRİN öncülüğünde verdiği “liderlik seminerleri”ne, Bolu ve Zonguldak Bölge müdürlüklerine bağlı yurtlarda devam ediyor!..

Mim Akademi uzman eğitmen kadrosu ile bu dönem; Zonguldak, Bartın, Karabük,Bolu, Düzce, Sakarya ve Kocaeli il merkezlerinde ve ilçelerde bulunan yurtlarda toplamda yaklaşık 30.000 öğrenciye liderlik seminerleri kapsamında “Arkadaşlık İlişkileri ve Takımdaşlık, Anlamlı Yaşam Bilinci ve Mutluluk Sanatı, Sosyal Medyayı Yönetmek” konularında verilen eğitimler 03 Mart 2014 itibariyle yeniden başladı. Oldukça verimli ve katılımı yüksek geçen eğitimlere öğrencilerin ve yerel basının da ilgisi büyük oluyor..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>